EENA HEATEGEVUSLIK KÜBARAPIDU

EENA HEATEGEVUSLIK KÜBARAPIDU 2020

EENA – Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni heategevuslik Kübarapidu toimub 13. augustil kl 18.30 Viimsis, rannarestoranis Paat. Kübarapeo teema on “Stiilne mask”.

EENA on heategevusse sihipäraselt panustanud 1993. aastast, ka meie Kübarapidu on pika traditsiooniga. Sel aastal toetame Eesti Vähiliitu uue mammograafi soetamisel. Aitame ennetada haigestumist ja päästa igas eas naiste elusid.

EENA heategevuslikud Kübarapeod on alati põneva stiili, meeleolukate etteastete, eriliste kohtumispaikade ja üllatustega. Kübarapeol astub ka esmakordselt lavale noor moelooja oma moebrändiga BIRKENTHAL, mis pakub naistele ja meestele eksklusiivseid ning isikupäraseid aksessuaare. Brändi läbivaks jooneks on naiselikkus ja mehelikkus, rõhutades luksuslike detailidega kandja erilisust unikaalselt ja sõnadeta.

Kübarapeole on oodatud EENA liikmed ja kõiki teisi, kel soovi panustada heategevusse.

Kübarapeo korraldab EENA Tallinna klubi, kes enam kui 70 liikmega on EENA kõige suurem klubi. Tallinna klubi loodi koos EENA-ga 1992. aastal, ühendades naisi igas vanuses ja elualalt. EENA-l on täna 8 aktiivset klubi üle Eesti.

1992.a loodud EENA – Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon kuulub rahvusvahelisse äri- ja ametinaiste võrgustikku BPW International – Business and Professional Women International. EENA loodi eesmärgiga aidata kaasa oma erialal pädevate, ettevõtlike naiste ja naisjuhtide omavaheliste kontaktide loomisele, ideede ja arvamuste vahetamisele ja tegevuste elluviimisele ning klubilise tegevuse traditsioonide säilitamisele. Peame Heategevuslikku Kübarapidu igal aastal, 2019.a fotogalerii leiab siit: https://bpw-estonia.ee/heategevuslik-kybarapidu/

Lisainfo: Merike Paasalu │EENA juhatuse liige ja Tallinna Klubi president │Tel: +372 56 577875 │merike@magusaekspert.ee 

Mare Timian
EENA Heategevuslik Kübarapidu 2020 kommunikatsioonijuht
EENA Tallinna Klubikoduleht https://bpw-estonia.ee/

Jaga: